04.09.2014

HEALTHY& LONG LASHES - OLEJ RYCYNOWY


O produkcie
Długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jeżeli natura nie obdarzyła nas właśnie takim rzęsami możemy trochę jej pomóc. Oprócz przedłużania, przyklejania sztucznych kępek czy stosowania drogich odżywek istniej tani i prosty sposób na poprawienie kondycji włosków wokół oczu. 
Olejek rycynowy, bo o nim mowa, jest tanim (maksymalnie 5 zł), łatwo dostępnym i skutecznym produktem do pielęgnacji rzęs. Wystarczy pamiętać, aby stosować go co wieczór, a po około miesiącu można zauważyć efekty. Rzęsy staja się grubsze, ciemniejsze, zaczynają błyszczeć i wyglądają na zdrowsze. Oczywiście nie osiągniemy nagle efektu sztucznych rzęs, ale na pewno gołym okiem zaobserwujemy pozytywne zmiany. 
Dodatkowo olejek możemy stosować na brwi (również staną się gęstsze i ciemniejsze). 

Jak stosować?
Dokładnie oczyśćmy nieużywaną szczoteczkę od maskary (najlepiej używając płynu do demakijażu). Musimy myć ja, aż do momentu całkowitego pozbycia się resztek tuszu. 
Czystą szczoteczką, co wieczór przez minimum miesiąc, nakładamy olejek na górne i dolne rzęsy oraz ewentualnie brwi. 

Czy zauważyłam zmiany
Tak, faktycznie zauważyłam efekty. Moje rzęsy przede wszystkim zrobiły się dłuższe i nieco grubsze. Zmiany widzę szczególnie po umalowaniu. Czy stosowałyście olejek rycynowy do pielęgnacji rzęs? Jak efekty? A może polecacie jego inne zastosowania.

Milena :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz